Scotland

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Scotland parduodamo būsto.

Parduodamas turtas Škotijoje

Škotijos nekilnojamojo turto pardavimo rinką padėjo Jungtinės Karalystės ekonomika, kuri veikia šiek tiek geriau nei tikėtasi ir labai mažos palūkanų normos.

Edinburge būsto rinka yra labai stipri. "Glasgow" nekilnojamojo turto pardavimo rinka neabejotinai pagerėjo, nes Edinburgo poveikis išaugo į išorę.

Škotijoje parduodamos savybės yra labai keistos ir keistos: kai kuriuose nekilnojamojo turto agentuose pavyko parduoti salą Little Ross su labai žema kaina, o Chesterhill pilis sumokėjo tris kartus didesnę kainą.

Glazgo rinka yra labai dinamiška, o inventoriaus stygius pakelia kainas, siūlantis daugybę populiarių Glazgo sričių, įskaitant West End ir turtingus priemiesčius, tokius kaip Giffnock, Bearsden ir Newton Mearns.

2017 m. Pabaigoje vidutinė pardavimo kaina buvo apie 125 000 svarų (4,8% daugiau nei 2016 m.).

Dauguma pirkėjų iš išorės, kurie nori pirkti nekilnojamąjį turtą, parduodamą Škotijoje, yra vietiniai škotiški gyventojai ir jie nori grįžti namo, dirbdami JAV, Europoje ar Artimuosiuose Rytuose. Kiti užsienio pirkėjai yra amerikiečiai ir europiečiai.

Europos pirkėjus, ypač iš Skandinavijos, pritraukia sporto turtas, skirtas parduoti Škotijoje, nes ši šalis siūlo tūkstančius akrų šaudymui, medžioklei ir žvejybai.

 •  
  Persikėlimas į Škotiją. Tremtis ir gyventi Škotijoje

      Škotija yra neabejotinai viena „magiškiausių“ žemių pasaulyje. Turint tradiciją, kuri dažnai buvo nuostabių kino šedevrų objektas (jau neminint Džeimso Bondo ar Hario Poterio), ji galėtų būti tinkama alternatyva. Už ką? Pradėti nuo nulio. Investicijos į Škotiją iš tiesų yra pasirinkimas, k ...

 •  
  Persikėlimas į Škotiją: trys gražiausi ir naudingiausi miestai

  Gerai žinoma, kad Škotija yra kraštovaizdis, turintis didžiulę istorinę istoriją, kai ji yra neginčytinos valdžios karalystė, kuri vis dar naudojasi šia autonomija. Daugelis investuotojų nusprendžia kasmet patekti į šią žemę, bandydami įsigyti turtą Škotijoje. Bet ar tikrai žinote viską, kas reikali ...

Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika

Susiję Nekilnojamasis turtas

Cod. 26683

Parduoda Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas, Scotland, Glasgow, Glasgow, airport

23,369.13EUR
Parduoda
Kitas (komercinės paskirties) nekilnojamas turtas

13 m²
HOMESFORYOU pristato Jums stovėjimo aikštelės labai arti didelio oro uosto ir automobilių pramonės. TREČIŲJŲ ŠALIŲ APYVARTA IR automobilių stovėjimo ...
Cod. 18384

Parduoda Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas, Scotland, Dundee, Tayside, 8 Castle Street

146,057.04EUR
Parduoda
Kitas (gyvenamosios paskirties) nekilnojamas turtas

68 m²
Tai yra pageidautina, naujai restauruotas 2 lova kambarys + Lounge "Dundee miesto centro širdyje butas, pilnai įrengtas ir dujų Centrinis Šildomos, id...
UNAVAILABLE
Cod. 13263

Parduoda Žemė statyboms vystyti, Scotland, Aberdeenshire, Aberdeen, Aberdeen

600,000.00EUR
Parduoda
Žemė statyboms vystyti

2700 m²
Parduota saulės
UNAVAILABLE
Žemėlapis, kainų tendencijos ir statistika
2005-2024 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
 1. Nuostatos

  Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

  Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB